בניית בריכות שחיה פרטיות בחצר

בריכה לחצר

אם פעם המרחק בין הרצון לבנות בריכה בחצר לבין יישום הרעיון בשטח היה די גדול, הרי שהיום זה כבר לא כך. אז נכון שמדובר בתהליך מורכב שיש להשקיע לא מעט מחשבה בתכנון הפרויקט ובביצועו, אך הכל הפך פשוט וזמין יותר, הן מבחינת טכנית וכל מה שקשור ביצירת תשתית והן מבחינת אמצעים וחומרים שבהם נעשה שימוש בהקמה ובהתקנה.

מעוניינים להוסיף בריכה לחצר? בואו להכיר את הפתרונות המתקדמים

חברת טל עוסקת בייעוץ ותכנון הקמת בריכות שחיה פרטיות במגוון גדלים וצורות ואתם מוזמנים לערוך הכרות עם מבחר רחב של אופציות וליהנות מהוודאות שכל הדגמים מיוצרים באמצעים מתקדמים, מחומרים חדשניים, מגיעים ממיטב הספקים והיצרנים בעולם ונבנים בסטנדרטים אמריקאים גבוהים במיוחד.

הקמת בריכה בחצר תוך זמן קצר ובאיכות גבוהה

בריכות לחצר יכולות להיות מה שמכונה מתועשת, המושתתות על שיטת בנייה קלה וקצרה המתאפיינות בחוזק ועמידות גבוהים, בעלות נמוכה יחסית, בפגיעה מינימלית בסביבה ומתאימות גם לדירות קיימות, לא רק לחדשות. הן יכולות להיות גם כאלה המיוצרות מבטון או פיברגלס, ויש גם אפשרויות נוספות כמו הידרותרפיות או עיליות.

כך שהאפשרויות בהחלט מגוונות ואפשר למצוא מענה מדויק לכל צורך ורצון, בהתאם לגודל החלל, לתקציב ולהעדפות האישיות. השירות שאנו מספקים הוא מקצועי ואמין ומבוסס על שנים רבות בהקמת וניהול פרוייקטים ועל ידע והתמחות בתחום הבנייה. כמו כן חשוב לציין שתהליך הקמת בריכה בחצר הוא מהיר יחסית – להקמה נדרשים שלושה עד ארבעה ימים, ואילו ההתקנה, הציפוי המילוי אורכים כשבועיים.

בריכות לחצר ומוצרים נוספים

לצד מבחר סוגי בריכה לחצר אנו מציעים ומספקים גם מקלחונים סולאריים העושים שימוש באנרגיית השמש האידיאליים לגינה או לסביבת הבריכה. מתקני ג'קוזי בעיצוב יוקרתי, לחללים פנימיים או חיצוניים, חמישה דגמי סאונות מסוגי עץ שונים ולקיבולות שונות (אישיות, זוגיות ולמספר אנשים).

מגוון חיפויים וכיסויים חיצוניים ומבחר תוספות ואביזרים טכניים ונלווים ביניהם – סולמות, מזרקות, תאורה, מערכות חימום, משאבות, פילטרים, רובוטים לניקוי ועוד. אנו בחברת טל בריכות מזמינים אתכם להצטרף, הן לקדמה והן למעגל הלקוחות הרחב שלנו.

אנו נמצאים במושב בשרון, אך מבצעים עבודות בכל רחבי הארץ, אז אם בריכה לחצר היא השאיפה, וגם אם אתם מתעניינים במוצרים אחרים, נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולספק לכם את המידע לו אתם זקוקים כדי לבחור כראוי. פנו אלינו בכל אחת מהדרכים – בטלפון, בפקס, באימייל או על ידי מילוי טופס צור הקשר ותקבלו שירות מסור.