בניית בריכות שחיה פרטיות בגינה

בריכה לגינה

בית פרטי עם בריכת שחייה בחצר נחשב לפינוק האולטימטיבי ולסימן נחרץ של הצלחה בחיים המודרניים. בריכה פרטית מעניקה תחושה של חופש לדיירי הבית ואושר לילדים. בין מסיבות בריכה, ארוחות משפחתיות בגינה, משחקי מים והשתכשכות במים הנעימים, הבית שלכם תמיד יהיה מלא שמחה וצחוק. חולמים על הוספת בריכה שחיה לבית? בריכות טל מתמחים בהקמת בריכות בצורה מקצועית ובאיכות הגבוהה ביותר.

בריכה לגינה באיכות מובילה

בניית בריכה היא אינה עניין של מה בכך. נדרשת מלאכת תכנון קפדנית של מיקום הבריכה, גודלה, מערכת המים והניקוז. לאחר מכן צריך לחשוב על החומרים מהם תורכב הבריכה, כאשר בטל בריכות אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר להתקני הבריכה הפנימיים כמו צנרת, פילטרים (מסננים) ומערכת הטיהור של המים. היגיינת המים וניקיון הבריכה הם חשובים מאוד ונדרשים בהתאם להוראות התברואה.

מאמר- בריכה לגינה

בריכות מים לגינה – בטיחות מעל הכול

בטל בריכות אנו דואגים לבטיחות שלכם. לצד כל התקנת בריכה תקבלו ייעוץ מקצועי באשר להוראות השימוש בבריכה, הוראות בטיחות ואמצעי בטיחות שונים שיעזרו לכם למנוע פגיעה של משתמשי הבריכה מסיבות של תברואה ו/או בטיחות. אביזרי הבטיחות הם מגוונים ומומלצים בהתאמה לדיירי הבית.

אחד ההתקנים המומלצים הוא כיסוי לבריכה שיש לו שני יתרונות עיקריים: דבר ראשון, הוא מונע מילדים להשתמש בבריכה כאשר אין מבוגר בסביבה. ודבר שני, הוא מונע חדירת לכלוך וזיהומים לתוך המים. כך שהכיסוי מסייע גם בשמירה על ניקיון הבריכה וגם משמש כאמצעי בטיחות.

אם כבר להתפנק…

אחרי שחייה יומית בבריכה או משחק מים עם הילדים אחר הצהריים, אתם נחים לצד הבריכה וחושבים כי אין יותר טוב מזה. אך בעצם יש. טל בריכות מזמינים אתכם להוסיף ג'קוזי מפנק לצד הבריכה, כך שלאחר הטבילה בבריכה אתם יכולים להרגיע את הגוף במי הג'קוזי החמימים והנעימים. ג'קוזי לצד בריכה מהווים את החוויה המפנקת והמלאה, שיש לטל בריכות להציע לכם.

בטל בריכות תמצאו בריכות לגינה בגדלים שונים ובמחירים מגוונים. רוצים למצוא בריכה במבצע לחצר? טל בריכות הוא המקום. המומחים שלנו ידעו לסייע לכם בבחירת הבריכה המתאימה עבורכם לפי גודל החצר שלכם, גיל דיירי הבית וכמובן, התקציב שלכם. אז אם גם אתם רוצים להתפנק בבריכה פרטית בחצר הבית, שתוקם על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומהחומרים הטובים ביותר, צרו קשר עם טל בריכות ונשמח לבנות גם עבורכם, בריכה פרטית שתסב למשפחתכם ולחבריכם, שעות רבות של אושר והנאה.