זוכרים את הימים ההם שבשביל לנקות בריכה היה צריך לפנות חצי יום ולהשקיע מאמץ רב? הרבה ליטרים של מים עברו בבריכות מאז התקופה ההיא, שעם הטכנולוגיה המפותחת של היום נראית כמו תקופה ישנה ואנכרוניסטית.

כיום הדברן החם בתחום האביזרים לבריכה הוא רובוט לבריכה, כזה שעובד בשבילנו, מנסה ביסודיות, מכסה שטח נרחב, ומבטיח מים נקיים ובריכה איכותית לשחייה והנאה. יש הרבה סוגים בשוק אשר נבדלים ברמה שלהם, באופן הניקוי שהם מסוגלים לבצע, ובעוד גורמים שכדאי לבדוק בטרם רוכשים.

מה אתם צריכים כשאתם מחפשים רובוטים לבריכה?

על פניו נראה שהתשובה ברורה ובנאלית, אך בירור קל מגלה כי לא כך העניין, ותחום הרובוטים די מגוון ועשיר. לכן חשוב שתציבו לעצמכם מטרות ותקציב, ורק אז תיגשו לקנות את הרובוט המתאים לכם ביותר.

רק נציין כי רובוט מעולה, כזה שעושה לכם חיים קלים ומבטיח בריכה בריאה ותקינה לרחצה, הוא כזה שיודע לכסות בצורה אופטימאלית אל כל שטחי הבריכה, להגיע ללכלוכים הבעייתיים ביותר, הוא מבריש ומקרצף ואף דואג לסינון, ואפילו יודע לנקות את פני הבריכה משכבות של שומן המצטברות עליה ולכלוכים צפים. בואו למצוא את הרובוט המושלם לניקוי הבריכה שלכם אצל החברה המובילה בישראל – טל בריכות!

מאמר- רובוט לבריכה

עשרות אביזרים לבריכה כולל רובוט לניקוי בריכה!

חברת טל בריכות חרטה על דגלה להיות הטובה ביותר בארץ בכל הקשור לבריכות, ולהגשים לאינספור לקוחות את החלום להנות מבריכה ביתית מושקעת ונהדרת. טל בריכות מומחית בכל שלבי היצירה של הבריכה, החל בתכנון ההנדסי המקצועי, דרך העיצוב ועד להקמה ולהגעה לתוצאה סופית איכותית.