בניית בריכת שחיה נגד הזרם

בריכת שחייה נגד הזרם

מהיום אתם יכולים להפוך את הבריכה שלכם לברכה אולימפית אמיתית או לדמיין, ולו לרגע, שאתם נמצאים בספא מפנק. ברכת זרמים/שחייה נגד הזרם היא ללא ספק הדבר הבא בתחום הברכות, ולו בזכות החוויה שהיא מציעה, שכמותה לא ניתן לחוות בבריכות רגילות. בעזרת משאבות מיוחדות, המותקנות בברכה עצמה וכן מערכת הידרו-מסאז' המתבססת על מנועים יעילים במיוחד בעוצמה של 5 כוח סוס, מתקבל אפקט בלתי רגיל של שחייה נגד הזרם. בעזרת המערכת נוצרים זרמים בברכה, המלווים באפקטים ייחודים של אור, ומעצימים את חוויית השהות בברכה. תחזוקתה של ברכת זרמים/שחייה נגד הזרם היא קלה ופשוטה מאוד ולמרות השימוש במערכת החכמה, מתאפשר חיסכון משמעותי של אנרגיה, המגיע לכמעט 80 אחוזים. חוויית השהות בברכה כזו, בין אם זו ברכה פרטית ובין אם ציבורית, הופכת את הטבילה בברכה, את השחייה בה ובכלל – את השימוש בה, למרגיע, למהנה עוד יותר ולשונה מכל חוויה אחרת.

ברכת זרמים/שחייה נגד הזרם מתאימה לפעילויות ספורטיביות שונות, שכן היא מדמה את השחייה במים הפתוחים ומציעה יחד עם זאת זרמים שיכולים לשמש גם כאלמנט טיפולי. אפשר למצוא את מערכת השחייה נגד הזרם גם בבריכות שבהן מתבצעת פעילות הידרותרפית, התעמלות אירובית וכן בבריכות המשמשות שחיינים מקצועיים המתאמנים לקראת תחרויות חשובות ורוצים לשפר את מיומנויות השחייה שלהם ואת הכושר הגופני. מערכת השחייה נגד הזרם ניתנת בהתאמה מדויקת לצרכיהם של השוחים בברכה ואפשר לשלב בה גם עיסוי, המרגיע את השרירים ומציע חוויה מהנה ונעימה מאוד.

אחד היתרונות הבולטים של המערכת שמותקנת בברכה, הוא האפשרות להתאים אותה לברכות קיימות או לשלב אותה בברכות חדשות. אם יש לכם ברכה בחצר הפרטית ואתם מעוניינים לשלב בה גם את המערכת החדשנית הזו כדי ליהנות מיתרונותיה הרבים, זהו ללא ספק הפתרון המושלם. כך תוכלו להציע לשוחים בה את אפקט השחייה נגד הזרם ובמקביל גם זרמים מרגיעים ונעימים מאוד. מדובר במענה מצוין, באיכות גבוהה, המיוצר על ידי חברה המתמחה בתחום, במחיר משתלם וכדאי מאוד.

ברכת הזרמים משלבת במסגרתה טכנולוגיה חדשנית עם דחיפה של מים ועם אפשרות של שחייה במשך זמן רב ובאופן אינטנסיבי במיוחד. את המערכת ניתן להתקין הן בבריכות שקועות, הן בחצי שקועות והן בבריכות שאינן שקועות. אם יש לכם ברכת שחייה פרטית בגג הדירה או בחצר הגדולה של הבית – תוכלו להתקין את מערכת הזרמים החדשנית הזו וליהנות מחוויה יוצאת דופן.