במדינה שמשית וחמה כמו ישראל, בוחרים רבים להתקין ברכה פרטית בחצר ביתם. הבריכה משמשת אותם בדרך כלל בחודשי הקיץ, ונותרת ריקה בשאר חודשי השנה. הברכה מצריכה תחזוקה מיוחדת על מנת לשמור על המים שבה ועל ניקיונה, תחזוקה שעלולה לעלות לא מעט כסף וגם מצריכה התעסקות רבה. אחד הפיתוחים החדישים בתחום – קרויי הברכות – מציע מענה מדויק ואיכותי מאוד לכל מי שרוצה לשמור על הברכה הפרטית שלו ולנצל אותה כמה שיותר.

חיפוי וניל

חיפוי וניל לבריכה הינו יריעת וניל המותאמת לפי מידות הבריכה ומגיע בשלל גוונים ודוגמאות.
היריעות בדרך כלל ננעלות בחלקן העליון  למסילה הממוקמת בשפת הבריכה, יריעת הוניל מתאימה ליישום בבריכות בטון או מתועשות.
יריעות הוניל מוזמנות בהזמנה מיוחדת והן מגיעות כיחידה אחת שלמה המותאמת בדיוק לצורת הבריכה בהתאמה אישית.
יתרונה הגדול של בריכת שחייה המחופה וניל הוא היכולת לעמוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים בעקבות יכולתה להתכווץ ולהתרחב ללא פגיעה במבנה הבריכה.
חיפוי וניל מתאפיין בעלויות נמוכות בהשוואה לבריכות מחופות באריחים, הבנייה קלה ומהירה יחסית.
יריעת וניל אטומה לחלוטין והתחזוקה השוטפת נמוכה יחסית מאחר והיריעה אינה מאפשרת מעבר של מינרלים אל המים, דבר השומר על איכות המים. כיום קשה להבחין בהבדל בין בריכת וניל מתועשת ובריכת בטון מחופה אריחים בעקבות התפתחות ייצור הוניל המאפשר מגוון רחב של דוגמאות ומרקמים הנראים כמו הדבר האמיתי.
אורך חיי המוצר הוא כ 12 שנה וניתן להחליפה בקלות יחסית.

קרוי וניל לברכה הינו פתרון חסכוני מאוד, הן בעלויות והן באנרגיה, והופך את השימוש בברכה לכזה המתאים לרבים שכן הוא מתאים כמעט לכל תקציב. אחד היתרונות הבולטים של קרוי זה הוא התאמתו לברכות בגדלים שונים, שכן הוא מגיע במידות מגוונות, ואף מתאים .במיוחד לברכות עגולות. ההתקנה וההרכבה של הקרוי פשוטה וקלה מאוד ואין צורך במספר רב של אנשים כדי לבצע את המשימה. לאחר התקנתו של הקרוי ניתן להסירו על פי הצורך, וללא קושי. בהמשך, ניתן להתקינו מחדש כדי לכסות את הברכה.

ציפוי פיברגלס

מערכת ציפוי פיברגלס מתאימה ליישם בבריכות פיברגלס,בטון וכל סוגי הבריכות המתועשות.
הציפוי מתבצע בצורה ידנית והוא אטום לחלוטיןף עמיד בפני חיידיקים וכימיקלים ומונע הכתמה.
הציפוי מונע בכ 30% את השימוש בכימיקלים. בעקבות פני השטח החלקים מתקבל בלאי נמוך של החומר בהשוואה לציפויים אחרים.
ציפוי פיברגלס הוא הציפוי בעל אורך החיים הארוך ביותר מבין הציפויים הקיימים היום בשוק.(כגון וניל, P.V.C  וטיח).

ציפוי זה בשילוב עם מערכת תיקון סדקים ייחודית המושתת על לוחות נירוסטה ודבקים אפוקסיים מתאימה לשיפוץ בריכות קיימות אשר זקוקות לתיקון עקב סדקים או כשלים באיטום.
ציפוי זה נותן פיתרון איכותי, עמיד מאוד וגמיש בעלות נמוכה מזו של שיפוץ מלא של הבריכה.

חיפוי P.V.C

חיפוי P.V.C הינו יריעות וניל מחוזקות ברשת inter glass. החיפוי מגיע ביריעות מקובעות ומולחמות זו לזו בקירות הבריכה וברצפתה.
יריעות אלו מותאמות ליישום בבריכות בטון ובבריכות מתועשות. כמו יריעות הוניל לחיפוי גם יריעות אלו הן גמישות ובעלות ציפוי UV המגן על היריעה מפני קרני השמש ובכך מאריך את חייה. חיפוי ה P.V.C מתאים לבריכות חדשות וקיימות ומגיע במגוון רחב של צבעים וטקסטורות לבחירה.

חברת טל בריכות דואגת להציע לקהל הרחב את כל סוגי המוצרים הטכניים והנלווים לבריכות אותם תוכלו למצוא בדפי האתר, ולהיות בטוחים שאתם רוכשים את המוצרים האיכותיים ביותר, ביניהם הכיסויים לבריכות ואביזרים נוספים. רוצים לדעת עוד? התקשרו 1700-555-012 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל בקשה