בריכות שחיה במחיר אטרקטיבי

בריכות שחיה ביתיות במחירים אטרקטיביים

אם פעם רובנו יכולנו רק לחלום על בריכת שחייה ביתית, היום האופציות מגוונות יותר גם מבחינת בריכות שחייה מחירים, שבעבר היו גבוהים במיוחד ולכן רק בעלי ממון רב יכלו להרשות לעצמם להשקיע בבנייתן. והן מבחינת הדגמים, הגדלים והחומרים מהם הן מיוצרות, חלקן אפילו אינן מצריכות חפירה ועושות את דרכן ישירות לאתר בשלמותן.

טל בריכות מציעים לכם את האפשרות להצטרף למעגל לקוחות החברה, שזכו להגשים את חלומם, ונהנים מבריכה בביתם הפרטי – בריכה איכותית ובטיחותית – שנבנתה מהחומרים האיכותיים ביותר ובזמן המהיר ביותר. המאמר הבא יביא בפניכם מקצת מסל השירותים המוצעים לכם בטל בריכות.

בריכת שחייה ביתית – לא לעשירים בלבד

בהחלט ניתן לומר שבכל הקשור לתחום בריכות שחיה לבתים פרטיים, ההתפתחות היא מתמדת, שיטות הבנייה וההתקנה הופכות מתקדמות יותר ויותר ולכן מאפשרות לקהל יעד רחב מאי פעם ליהנות מהאפשרות, גם מבלי לשלם הון וגם תוך זמן קצר יחסית מרגע ההחלטה וביצוע ההזמנה ועד הרגע שבו ניתן להתחיל לעשות בהן שימוש.

בריכות שחיה ביתיות מחירים

לכל סוג בריכה יתרונות וחסרונות, כך שכדאי להיות מודעים אליהם לפני שתחליטו במה לבחור. אולם טווח העלויות הוא די רחב, והעלויות תלויות כמובן במספר גורמים ביניהם היצרן או הספק, החומר ממנו מיוצר הדגם, הגודל, ומן הסתם גם האיכות. אך באופן כללי בריכות שחיה ביתיות מחירים נעים בין 40 ל- 55 אלף ש"ח לאלה העשויות פיברגלס. בין 55 ל- 65 אלף ש"ח למתועשות, ובין 130 ל- 150 אלף ש"ח לאלה העשויות בטון.

עלות תחזוקה של ברכת שחיה

יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין ברכת שחיה בחצר האחורית שלהם. לרוב, הסיבה לכך היא הרצון ליהנות מהפינוק שבברכה, מהעובדה שיש ברכה פרטית מחוץ לבית, ברכה שאפשר להשתמש בה בכל שעה שרוצים וללא כל הגבלה. אולם, לא כולם יודעים בהכרח מהן העלויות הנדרשות לצורך תחזוקת הברכה ומה חשוב לקחת בחשבון לפני שמתקנים ברכת שחיה. מרבית האנשים סבורים כי תחזוקת הברכה דורשת לא מעט עבודה, ולכן גם לא מעט כסף. הדבר נכון, אולם רק בחלקו. כמו שדואגים לתחזק רכב באופן שוטף כדי לשמור עליו ועל ערכו, כך חשוב לעשות זאת גם עם ברכות שחיה, אולם העלות הכרוכה בכך תלויה באופן שבו בוחרים לתחזק אותה. יש לדאוג לתחזוקה שוטפת, הכולל שימוש במי כלור לברכה, ניקיון רצפת הברכה בעזרת מטאטא, בדיקת חום המים באופן שוטף באמצעות מדחום מיוחד ועוד. אולם כל אלה, לא מוכרחים לעלות סכומי כסף גבוהים כל כך ובתנאי שמתנהלים נכון.

העלויות הגבוהות קשורות בתיקון הברכה במקרה של תקלה, ופחות בתחזוקתה השוטפת. אולם, אם מקפידים לתחזק את הברכה ולהשתמש בחומרים הנכונים, ניתן למנוע את התקלות שתיקונן עשוי לעלות לכם לא מעט כסף וליהנות מהבריכה לאורך תקופה ארוכה. ניתן למצוא כיום לא מעט טכנולוגיות חדשניות בתחום הברכות, המותקנות ישירות בתוך הברכה וחוסכות משמעותית את ההוצאות על התחזוקה. בנוסף, שימוש בכיסוי המגן על הברכה עוזר לשמור על ניקיונה וחוסך גם הוא לא מעט בתחזוקה השוטפת ובקנייה של חומרי ניקוי. כל אלה זמינים כיום לבעלי הבריכות ומומלצים לשימוש. הקפדה על רכישת חומרי ניקוי באיכות גבוהה, שילוב של מסננים, כיסויים לבריכה וגם מערכות הדואגות לשמור על ניקיון המים באופן שוטף הם חלק מתחזוקה והתנהלות נכונה.

בריכות שחיה לבית – מבחר סוגים ובחומרים ירוקים ואיכותיים

טל בריכות שמחים להציג בפניכם מבחר פתרונות איכותיים בעבור בריכת שחיה לבית המתאפיינים בחדשנות, תוך שימוש בשיטות בנייה ובחומרים בסטנדרטים אמריקאים גבוהים, כשבין האפשרויות:

פיברגלס – עלות נמוכה יחסית, ניתן להפעילן זמן קצר לאחר ההתקנה, בעלות ציפוי אקרילי, אינן נבנות במקום אלא מיוצרות על פס ייצור ומגיעות לאתר מוכנות וביחידה שלמה.

מתועשות – שיטת בנייה קלה ומשך בנייה קצר, חזקות ועמידות במיוחד, יציקת רצפה מבטון מזוין, חיפוי הפנים עשוי יריעות פי.וי.סי או וניל, ומעטפת ממגוון חומרים.

בטון – מיוצרות מבטון מזויין, מגוון אופציות לחיפויים ביניהם – וניל, פי.וי.סי, קרמיקה, פסיפס ועוד, מתאפיינות במראה יוקרתי. עם זאת מצריכות תכנון ארכיטקטי קפדני, עלותן גבוהה יותר ומשך הבנייה ארוך יותר.

כמו כן אנו עוסקים גם בבניית בריכות שחייה ביתיות עיליות והידרותרפיות, על כולן אתם מוזמנים לקרוא ביתר הרחבה בדפי האתר וגם לקבל אינפורמציה מפורטת על ידי התקשרות עמנו.

בנוסף, לצד בריכות שחיה לבית, החברה מספקת גם מגוון מוצרים נלווים ותוספות, החל מסאונות, ג'קוזי ומקלחונים סולאריים ועד מערכות חימום ותאורה, כיסויי בריכה, מזרקות, סולמות ועוד; צרו קשר ונשמח להעניק לכם שירות מסור המושתת על עשרים שנות ניסיון.