כיסויים לבריכות שחייה

כיסויים לבריכות

כיסוי לבריכות שחייה הוא מוצר שניתן להגדיר כמותרות, כלומר הוא לא הכרחי ואפשר להסתדר גם בלעדיו, אבל בעצם כיוון שיש לו לא מעט יתרונות ותפקודיו הם רבים ויעילים, כדאי שלא לוותר עליו ולעשות בו שימוש. על כן, מי שהגשים חלומו והתקין בריכת שחייה מבין עד כמה הצעד הזה משמעותי, אבל מבין עוד כי אין טעם לעצור בכך ורצוי לאבזר את הבריכה באיכותיים שבאביזרים.
מטרותיהם של כיסויים לבריכה הם בין היתר למנוע מהמים להתאדות ולשמור על החום שלהם, להגן מפני עלים ושאר לכלוך שנוטים להצטבר כאשר הבריכה נותרת חשופה וגם לשמש כאמצעי בטיחות ומניעת כניסה לא רצויה אליה.

הכל על כיסויים לבריכות

כיסוי ידני

מיועד לבריכות קטנות עד בינוניות כמו גם לג'קוזי וספא, פועל באמצעות מסילות פרופיל נמוך וגלגלת ידנית, נפרס בידי חבלים שמחוברים לידיות; כיסוי רשת – מותאם אישית לצורה ולגודל המדויקים, תומך במשקל של עד שלושה מבוגרים, בעל מחסום בטיחות חזק, הסרה והנחה פשוטות אך לעתים מצריכות שני אנשים.

כיסוי תריס

מיועד אך ורק לבריכות בטון, חשמלי ופועל באמצעות מתג, עשוי מלוחות קרבונט בצבעים לבחירה, בעל מראה אלגנטי ומעוצב, אופציה להתקנה עליונה או שקועה; כיסוי חשמלי/הידראולי – בטוח במיוחד, פשוט להפעלה, בעל כל אותם היתרונות של שאר הדגמים לצד היותו חשמלי, אך גם יקר יותר מהאחרים.

כיסוי טרמי

מנצל ביעילות את קרני השמש לצורך חימום, מונע את אידוי והתנדפות המים, מסייע לחיסכון בחשמל, מים וכימיקלים, ידידותי לסביבה, וכן כיסוי חופה – קשיח, קל לתפעול, מורכב משידת אלומיניום וחיפוי פוליקרבונט ומסילות: ניתן לבחור מתוך היצע חיפויים וגוונים ולבצע הזמנה בהתאם לצורה וגודל.

כיסויים לבריכה ומוצרים נלווים נוספים

מלבד מגוון סוגים של כיסוי לבריכות שחייה אנו מספקים גם מבחר גדול של ציפויי וניל, ואביזרים טכניים ונלווים ביניהם – מערכות חימום סולאריות חסכוניות הפועלות על אנרגיית השמש ומשאבות חימום עשויות טיטאניום עמידות בפני קורוזיה. פילטרים, רובוטים לניקוי, סאונות וג'קוזי.

אם אתם מעוניינים להכיר מקרוב את ההיצע, לקבל אינפורמציה מפורטת וייעוץ מקצועי, פנו אלינו ונשמח לספק לכם את השירות. בנוסף אנו מציעים לכם לסייר ברחבי האתר, לקרוא אודות המוצרים, לצפות בתמונות וליצור עמנו קשר בכל דרך שתבחרו.