טל בריכות - בנייה והקמה של בריכות שחיה פרטיות

בניית בריכת שחיה

כמעט ואין מי שלא עלתה בראשו לפחות פעם המחשבה כמה נחמד היה אם רק הייתה בריכה בחצר הבית, אך רבים מוותרים על הרעיון די מהר, אם משום שאין ברשותם השטח הדרוש ואם משיקולים כלכליים. למעשה, בניית בריכת שחייה היא כבר מזמן לא עסק כל כך יקר כמו שנהוג לחשוב, וגם בכל הקשור לתשתיות ומרחב כבר לא מדובר בעניין מסובך כל כך ובהחלט ניתן למצוא פתרונות המיועדים גם לחללים קטנים יותר.

חושבים על בריכה פרטית בחצר שלכם?

הנה השלבים שדרכם אנחנו מובילים את התהליך:

בודקים את הקרקע

סוג אדמה, תנאי שטח ועוד:
רגע לפני שאנחנו ניגשים לתכנן בריכה אנחנו בודקים את כל התנאים
בחצר שלכם ומגישים לכם מסקנות.
עם הידע והניסיון שלנו גם במקרים בהם תנאי השטח קשים במיוחד,
אנחנו מוצאים את הפתרונות שמאפשרים להגשים עבורכם את החלום.

תכנון

אתם בוחרים, אנחנו מתכננים: מה יהיה סוג הבריכה? באיזה גודל ואיזה עומק? אנחנו כאן בשביל לייעץ לכם ולשרטט תכנית מדוייקת שתתאים לדרישות והצרכים שלכם ודואגים גם לתכנן ולבנות עבורכם את כל הסביבה המשלימה לבריכה (סף בריכה, חיפוי אבן, דק, פרגולות וכו').
בנוסף, אנחנו מלווים אתכם לאורך הליך הוצאת ההיתרים מול הראשות המקומית.

ביצוע

בשלב הביצוע הראשון אנחנו חופרים את הבור הנדרש.
בשלב הבא מתקינים את האלמנט או יציקת הבטון והפאנל (במקרה של בריכה מתועשת) מחברים את מערכות המים, מתקינים את החיפויים, מבצעים גימורים ודיוקים אחרונים, ממלאים מים,
ותוך זמן קצר הבריכה והסביבה שלה מוכנה להנאתכם.

בניית בריכת שחיה – להפוך חלום למציאות

במקרים רבים אין כל סיבה לוותר על החלום ולגרום לו להתממש בדרך פשוטה ואף מהירה משאתם חושבים, השיטות המתקדמות הקיימות בימינו לצד הצעות המחיר האטרקטיביות שניתן לקבל הופכים את החזון לאפשרי הרבה יותר משהיה בעבר. כל מה שצריך לעשות זה להתחיל להתעניין, לערוך סקירה ראויה, לקבל אינפורמציה מסודרת, לשקול ולהגיע לידי החלטה.

בניית ברכות שחיה – כבר לא מסובך ויקר כמו בעבר

לא כולם מודעים לכך אבל עם הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו, צצו גם אופציות נוספות שמאפשרות לא רק למי שברשותו תקציב גבוה במיוחד ושטח גדול, לממש את החלום ולהזמין את שירותיה של חברה מוסמכת לצורך בניית בריכה בחצר הפרטית ואפילו בתוך המבנה או על הגג.

כיום, יש הרבה אפשרויות בכל הנוגע לגודל ולמידות, לעיצוב ולחומרים מהם הן נבנות וגם טווח העלויות הוא רחב יותר, כך שניתן למצוא מענה הולם בהתאם לרצון בשילוב עם הצרכים. לכן, כל מה שנותר לכם  הוא להתוודע מקרוב אל הנעשה בתחום, אל השיטות, הדגמים והחומרים ולהגיע להחלטה כאשר כל האינפורמציה בידיכם.

מאמר- בניית בריכת שחייה

בניית בריכת שחייה – ייעוץ, תכנון והקמה ברמה הכי גבוהה

אם כן השלב הראשון בדרך להשגת המטרה הוא לסקור את האופציות הקיימות, חברת טל בריכות שמחה לספק לכם את כל הייעוץ והמידע הנחוצים לקראת הבחירה, אנו עוסקים בתכנון, הקמה והתקנה ושמחים להזמין אתכם להיוועץ ולקבל את כל הפרטים.

בניית בריכת שחיה מתועשת, מבטון או מפיברגלס, מבחר ציפויים וחיפויים, ומגוון אפשרויות בכל הנוגע לעיצובים, לגדלים ולצורות. כאשר העיקרון המנחה אותנו בעבודתנו הוא שימוש במיטב החומרים, בשיטות חדשניות תוך הקפדה על מוצרים ובנייה בסטנדרטים אמריקאים גבוהים.

לכן אם אתם חושבים על בניית בריכת שחייה בחלל חיצוני או פנימי, בחצר או על הגג ומעוניינים בטוב ביותר מכל הבחינות, זו הזדמנות מצוינת להתחיל להתוודע אל הסוגים והדגמים ולקבל מאיתנו שירות מקצועי ואמין.

למייסד החברה טל כמו גם לצוות העובדים ניסיון של שני עשורים בתחום, כך שיש על מי לסמוך ולדעת שהעבודה תתבצע בידי אנשי מקצוע מיומנים שברשותם כל הידע והניסיון הדרושים לצורך בניית בריכת שחיה שלא רק תעמוד בציפיות אלא הרבה יותר מכך.

בנוסף תמצאו אצלנו שפע של אביזרים טכניים ונלווים לצד מערכות סאונה וג'קוזי, כיסויים לבריכה ועוד, סיירו ברחבי האתר, התרשמו מההיצע ופנו אלינו בכל דרך שתבחרו – טלפון, מילוי טופס יצירת קשר, אימייל או פקס.