• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

בריכות לגינה

הקמת בריכה בגינה מאפשרת להשיג שתי מטרות בפעולה אחת. המטרה הראשונה – שיפור איכות החיים. שכן בריכות משמשות מקום המפלט לאחר יום עמוס פגישות עסקיות, סגירת עסקאות מכירה ורכש ועוד כיוצא באלה. הישיבה על יד מקווה המים כאמור מנקה את הראש ממחשבות היום ומעניקה כוחות מחודשים לקראת יום העבודה הבא. המטרה השנייה היא השבחת הרכוש. בריכה כאמור מוסיפה לערך הריאלי של הבית או הבניין המשותף שבתחומו היא בנויה. חברת טל בריכות מציעה לכם בניית בריכה לגינה ממיטב החומרים ובזמן הקצר ביותר האפשרי ומהחומרים האיכותיים ביותר.

בריכה לגינה – כחלק מעיצוב הגינה

בריכות לגינה אינן משמשות אך ורק לצורך טבילה. בנייתן באה, בין היתר, כחלק מתהליך של עיצוב הגינה והפיכתה לנקודת חן מאירת עיניים, לאמור, בריכה עשויה לשמש חלק מקונספט עיצובי כללי. לדוגמה, עיצוב גינה בסגנון יפני מחייב שתילת צמחייה מסוימת, עיצוב מעולה וכן בריכה זרועת חלוקי נחל. ניתן לעצב את הבריכה בצורה כזאת שהמים יזרמו במה שנראה במבט ראשון כמעיין.

בחלק גדול מהמקרים מקווה המים, כאמור, הוא מרכז הגינה ורחבת הישיבה המותאמת לאורחים המגיעים לגינה מעת לעת נמצאת בדרך כלל בסמוך לה.

בריכות שחיה לגינה – שנים של ניסיון, יצירתיות, אכפתיות ומקצועניות

חברת טל בריכות היא החברה המובילה ביותר בתחום בניית בריכות - לכל המגזרים. הניסיון המצטבר של אנשי המקצוע שלנו עולה על שני עשורים, מה שמביא אתכם באופן הטבעי ביותר להבין כי זו היא החברה שעליה תוכלו לסמוך.

אנו בטל בריכות מאמינים כי הצירוף שבין עבודה ברמה המקצועית ביותר יחד עם חומרי הגלם המוצלחים ביותר יכול לתת רק תוצאה אחת – הטובה ביותר. ואכן, באשר לחומרים, מזמיני העבודה בוחרים באילו חומרים ייעשה שימוש ועובדי החברה - וטל חיו בראשם - יבחרו את הטובים שבהם, תוך שאתם יכולים להיות בטוחים כי אותם חומרים הם ירוקים וידידותיים לסביבה.

מה היא בריכה ללא ציוד נלווה? בטל בריכות תוכלו למצוא כיסויים במגוון רחב של דגמים, כיסויים בטיחותיים שניתן אף לעמוד עליהם: כיסויים חשמליים, כיסויים ידניים - ממגוון רחב של חומרים. גם בנושא משך העבודה אנו בחברה נותנים על כך את הדעת, ואורך זמן העבודה של אנשי המקצוע בחברת טל בריכות הוא מהקצרים שתוכלו למצוא בין החברות.

מעבר לבניית בריכות מים בגינה בונים אנשי המקצוע של החברה גם בריכות ביתיות, ג'קוזי, כשגם כאן באה לידי ביטוי חוסר הפשרה באשר לאיכות, העוברת כחוט השני בכל העבודות שאנו נבצע בעבורכם. ויודגש
כי הבריכות עמידות בפני רעידות אדמה, וניתן לבנותן - לא רק בדירות חדשות.

בואו ליהנות מבריכות במבצע ומשירות אדיב ומקצועי הניתן לכל רחבי הארץ, צרו קשר כבר היום עימנו והזמינו לעצמכם בריכה לגינה שעשויה לשנות את אורח החיים שלכם, וודאי שתסב לכם נחת רב ומרגוע.